Zemin İşaretleme Bantları | Kaydırmazlar | Reflektif Şerit Bantlar

Marka
  • İŞ GÜVENLİĞİ
  • BANT
ETİKET & BANTLARToplam 38 sonuç bulundu.

Zemin işaretleme bantları

Merdivenlerde kayma, düşme gibi kazaların tekrarını ve olası yaralanmaları önlemek için merdivenlere kaymaz bantlar yapıştırılarak güvenli adımlar atılabilir. Kaydırmaz bantlar su geçirmez kaymaz bantlar sayesinde daha güvenli alanlar oluşturularak ıslak zeminlerde kayma sorunu ortadan kaldırılır. Reflektif şerit bantlar birçok farklı yerde kullanılabilen bu kaymaz zemin bantları, birçok yerde insanların hayatını kolaylaştırmakta ve kayma, düşme gibi gözle görülmeyen kazaların önüne geçmektedir. Yer işaretleme bant fiyatları

3M işaretleme bantları
Görünüm ve uyum için özellikle yeni ve modern yapılarda çeşitli zemin uygulamaları kullanılmaya başlandı. Kaydırmazlık özelliğinden dolayı özellikle eski tasarım ve uygulamalarda bulunmazlar. İkaz şeridi fiyatları. Bu tür zeminlerde kayma ve düşmeler genellikle kazalardır. Kaymaz zemin bantları yapıştırıldığı zeminin kaygan dokusunu ortadan kaldırarak kayma ve düşmeleri önlemek için tasarlanmıştır. Her türlü ıslak ve pürüzsüz yüzeye de yapıştırılabilen kaymaz bantları sayesinde kayma ve düşme kazaları neredeyse sıfıra indirilmektedir. Bunların yanı sıra halı gibi yer kaplamalarının zeminde kaymasını önlemek için geliştirilmiş bir üründür. 

Zeminlere çok basit bir şekilde önlem alınmasına olanak sağlayan bu bantlar özellikle eski yapılarda yaygınlaşmaya başlamış ve son yıllarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Merdiven gibi yapıların üzerinde kayma ve düşme ciddi yaralanmalara ve üzücü sonuçlara yol açabileceğinden burada çözüm olarak kullanılan kaymaz bantlar bu kazaların önüne geçmektedir. Özel tasarım kaymaz zemin bantları hayatın her alanında kullanıma uygundur. Kayganlık problemi olan zeminlerde kullanılan bu ürünler, zeminden kaynaklanan kayma, düşme gibi kazaların önüne rahatlıkla geçebilmektedir. Kazaların sıklıkla meydana geldiği alanlarda uygulanarak kazaların önüne geçilebilir ve daha güvenli alanlar oluşturulabilir. Su geçirmez kaymaz bantlar sayesinde ıslak zeminlerde ve ıslanabilecek yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Su geçirmez yapısı sayesinde ıslak zeminlerde dahi uzun süre kullanılabilir. Kaymaz zemin bantları sayesinde zemin tipi ne olursa olsun kayma sorunu olması durumunda bu kaymaların neden olduğu görünmeyen kazalar bantların yapıştırılması ile çok kolay ve güvenli bir şekilde önlenebilmektedir. Kaygan zeminlere dokusu ve yeri ne olursa olsun yapıştırılabilen bir ürün olan kaymaz bantlar, merdivenlere, iç mekanlara, dış mekanlara, kayma sorunu olan her zemine sorunsuz ve kolay bir şekilde yapıştırılabilir. 

Bant uygulanan zemin yüzeyinde görünür kalır ve dayanıklı yapısı ve geliştirme amacı sayesinde uzun süre kullanılabilir. Bu sayede uzun süre uygulanan yüzeyde kayma problemlerinin önüne geçer. Bu kazalar sonucunda her yıl birçok kişi ciddi yaralanmalara ve hatta ölüme neden olan kazaların kurbanı olmaktadır. Zemin kaymaz bantlar ve merdiven kaymaz bantlar zeminin yapısını değiştirmeden doğrudan zemine yapıştırılan zeminin yapısını bozmadan ve görünümünü bozmadan kullanıma uygun ürünlerdir. Bu ürünleri kullanmak da uygulaması kadar çok kolaydır.